روزنامه قدس

پرینت

مصاحبه مهدی رجب پور در روزنامه قدس: آیت الله عبادی ادعا نمی‌کرد، ولی...

زیر گروه: روزنامه قدس


 

ادعا نمی‌کرد، ولی در عمل مردم‌دار بود

 

مهدی رجب‌پور، مسؤول روابط عمومی و هماهنگی برنامه‌های آیت‌ا...عبادی نیز اظهار داشت: بنده از سال‌1380 به مدت سه سال در دفتر ایشان فعالیت داشتم.

ایشان عالمی عامل بود و هرچه به دیگران می‌گفت، ابتدا خودش آن را انجام می‌داد. بزرگترین ویژگی ایشان که اکنون حلقه مفقوده مدیریت مسؤولان است، مردم‌داری به معنای واقعی است. آیت‌ا...عبادی ادعا نمی‌کرد، ولی در عمل این‌گونه بود. بر نظارت مردمی بسیار تأکید داشتند. همیشه بین یک جلسه مردمی و یک جلسه تشکیلاتی، جلسه مردم را ترجیح می‌دادند. پس از فوتشان نیز با وصیتی که در خصوص خاکسپاری در بهشت رضا(ع) داشتند، این مردمی بودن را حفظ کردند.

وی ابراز داشت: ایشان مجذوب ولایت بودند و همه چیزشان را در این مسیر فدا کردند. در موضع‌گیری‌ها، سخنرانی‌ها، خطبه‌ها و هر جایی از رهبر معظم انقلاب با عنوان «مقام منیع ولایت و مرجعیت» نام می‌بردند.حجت‌الاسلام مجتبی درحی، مدیر مؤسسه فرهنگی- اجتماعی و خیریه آیت‌ا...عبادی نیز در گفت‌وگویی با اشاره به کسب مجوز این مؤسسه گفت: این مؤسسه ابتدای سال آینده رسماً افتتاح خواهد شد.

وی افزود: مجموعه سخنرانی‌های آیت‌ا...عبادی از سوی دفتر حفظ و نشر آثار ایشان در قالب دو جلد(60خطبه موضوع‌بندی شده) تهیه شده که یک جلد آن آماده چاپ بوده و جلد دوم نیز در حال تدوین است.

به گفته وی، مجموعه آثار مكتوب و چندرسانه‌ای مرحوم آیت‌ا...عبادی در نخستین کنگره بزرگداشت ایشان که اوایل سال آینده از سوی استانداری خراسان‌جنوبی در بیرجند برگزار می‌شود، رونمایی و دومین و سومین کنگره بزرگداشت نیز در مشهد و زاهدان برگزار خواهد شد.

لینک مطلب روی سایت روزنامه قدس

{jcomments on}

ارسال خبرنامه

کاربر گرامی برای دریافت تازه های سایت لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

نشانی ما

  • مشهد مقدس، میدان شهدا، خیابان امام خمینی (ره) 3، کوچه شهید رجب پور، مسجد و کانون فرهنگی جوادالائمه (ع)
  • تلفن: 32224488-051
  • همراه: 1161776-0915
  • سامانه پیام کوتاه: 10001776
  • تلفکس: 37349711-051