پرینت

جلسه توجیهی کاروان پیاده اربعین حسینی هیئت و کانون جوادالائمه(ع) برگزار شد

زیر گروه: اخبـــار کانون

 


 

با حضور اعضا هیئت و کانون جوادالائمه(ع)

جلسه توجیهی کاروان پیاده اربعین حسینی برگزار شد

 

 

جلسه توجیهی کاروان پیاده اربعین حسینی هیئت و کانون جوادالائمه(ع)، یکشنبه شب همزمان با شام شهادت حضرت امام سجاد(ع) برگزار گردید.

به گزارش سایت سراج، مسئول هیئت و کانون جوادالائمه(ع) در این جلسه ضمن اشاره به فضیلت زیارت پیاده امام حسین(ع) گفت: همه حاضران در این کاروان بایستی از فرصت های معنوی ای که خداوند در مقابلشان قرار داده نهایت استفاده را داشته باشند.

وی با اشاره به شرایط کنونی کشور عراق و امکانات محدود این کشور خواستار شد تا همه افراد نهایت همکاری از قبیل جمع آوری کمک های مردمی، همکاری در خدمت رسانی به زوار و ... داشته باشند.

وی با توجه به امکانات محدود عراق از لحاظ اسکان، پذیرایی ، ایاب و ذهاب و مشکلات امنیتی و سردی هوا و بارندگی در کشور عراق خواستار آمادگی زائران برای مواجهه با هر گونه مشکلات احتمالی اعلام کرد: هرچند معتقدیم این کاروان و کاروان های دیگر اربعین بیمه حضرت زینب(س) و اهل بیت علیها سلام می باشند اما همه اعضای کاروان پیش بینی مقابله با مشکلات و خطران احتمالی این سقر را داشته باشند.

وی با اشاره به روایتی که برای زائران امام حسین(ع) از زمان بستن کوله سفر ثواب می نویسند تاکید کرد: همه کاروان از همین حالا آماده حرکت شوند و دل هایشان متوجه زیارت باشد.

رجب پور با اشاره به انتخاب مسیر حرکت کاظمین به کربلا به مسافت 120 کیلومتر گفت: وعده دیدار همه اعضای هیئت ساعت 10شب اربعین در مقام امام زمان(عج) در کربلا باشد تا کسانی که از کاروان جاماندند خود را به یکدیگر برسانند.

همچنین حمید وارسته مسئول اجرایی کاروان پیاده روی اربعین برنامه های پیش بینی شده و نکاتی را در مورد سفر عنوان نمود.

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

ارسال خبرنامه

کاربر گرامی برای دریافت تازه های سایت لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

نشانی ما

  • مشهد مقدس، میدان شهدا، خیابان امام خمینی (ره) 3، کوچه شهید رجب پور، مسجد و کانون فرهنگی جوادالائمه (ع)
  • تلفن: 32224488-051
  • همراه: 1161776-0915
  • سامانه پیام کوتاه: 10001776
  • تلفکس: 37349711-051