پرینت

جلسه مشترک کانون جوادالائمه(ع) و بنیاد آیت الله دهشت برگزار شد

زیر گروه: اخبـــار کانون

 جلسه مشترک اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره بنیاد مرحوم آیت الله دهشت و شورای مرکزی هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه(ع) برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی جوادالائمه(ع)، در این جلسه که ظهر روز پنجشنبه 14 آبان در مسجد جوادالائمه(ع) برگزار شد، فرزندان مرحوم آیت الله دهشت، حجت الاسلام و المسلمین دکتر اکبری جدی؛ نماینده ولی فقیه در مسکو، حجت الاسلام و المسلمین دکتر ترابی؛ رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های خراسان رضوی، دکتر محمدیان رئیس دانشگاه شهید مطهری مشهد مقدس، دکتر موسوی فرماندار کلات و تعدادی از اساتید دانشگاه و شاگردان آیت الله دهشت حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه مهدی رجب پور؛ مسئول کانون جوادالائمه(ع) ضمن بیان خیر مقدم به اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره بنیاد آیت الله دهشت، از فعالیت های ارزنده آن عالم ربانی در حوزه های تبلیغی، فرهنگی و اجتماعی یاد کرد و سپس به ارائه گزارشی از فعالیت های کانون جوادالائمه(ع) در بخش های مختلف پرداخت.

وی هم چنین تاکید کرد که با توجه به دغدغه های مشترک و ظرفیت های ارزنده موجود در دو مجموعه، می توانیم کارهای مشترکی را تعریف و خدمات جدیدی را به جامعه اسلامی ارائه دهیم.

حجت الاسلام و المسلمین دهشت؛ مدیر عامل بنیاد مرحوم آیت الله دهشت و فرزند این عالم ربانی نیز ضمن ستایش فعالیت های کانون جوادالائمه(ع)، به زمینه های مشترک همکاری در عرصه های علمی، فرهنگی، اجتماعی و تبلیغی اشاره و عنوان کرد: می توانیم با استفاده از ظرفیت علمی بنیاد آیت الله دهشت و توان اجرایی مجموعه جوادالائمه(ع) شاهد اقدامات ارزنده و موثری باشیم.

وی هم چنین به حجم بالای فعالیت های کانون جوادالائمه(ع) اشاره و عنوان کرد: مجموعه خدمات و فعالیت های این کانون به اندازه کارهای یک وزارتخانه وسعت و گستردگی دارد.

در این جلسه هم چنین حجت الاسلام و المسلمین دکتر اکبری جدی؛ نماینده ولی فقیه در مسکو به تبیین ضرورت کار فرهنگی در عصر حاضر پرداخت و تاکید کرد: کارهای فرهنگی را نباید به دیگران مشروط کنیم و همه ما باید با توان خودمان و به منظور انجام وظیفه در این عرصه حاضر باشیم و تلاش کنیم ظرفیت های موجود را شکوفا و فعال سازیم.

دکتر موسوی؛ فرماندار کلات نیز ضمن تبیین ضرورت سیاست گذاری اصولی و دقیق در کار فرهنگی، پیشنهاداتی را به منظور اجرایی سازی در تعامل بین دو مجموعه ارائه داد.

دکتر کبیری از اعضای فعال بنیاد آیت الله دهشت نیز دراین جلسه ضمن تاکید بر ظرفیت های موجود در دو مجموعه، ابراز امیدواری کرد: با تعریف فعالیت های مشترک امکان بهره مندی بیشتر و هم افزایی این ظرفیت ها فراهم شود.

 

 

 

 

 

ارسال خبرنامه

کاربر گرامی برای دریافت تازه های سایت لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

نشانی ما

  • مشهد مقدس، میدان شهدا، خیابان امام خمینی (ره) 3، کوچه شهید رجب پور، مسجد و کانون فرهنگی جوادالائمه (ع)
  • تلفن: 32224488-051
  • همراه: 1161776-0915
  • سامانه پیام کوتاه: 10001776
  • تلفکس: 37349711-051